Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

Drzwi Otwarte w Gmachu Głównym

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Zapraszamy 7 i 8 kwietnia, między 9:00 a 14:00

Studenci wygrywający międzynarodowe konkursy, naukowcy prowadzący innowacyjne badania, absolwenci odnoszący sukcesy w biznesie – to duma Politechniki Warszawskiej. Dołącz do tego grona i przekonaj się, że tutaj marzenia stają się rzeczywistością. Przyjdź na Drzwi Otwarte i znajdź kierunek odpowiedni dla siebie. Dołącz także do naszej gry terenowej i lepiej poznaj PW.

Do odwiedzenia Politechniki Warszawskiej zapraszamy 7 i 8 kwietnia 2018 roku w godzinach: 9.00-14.00.

W tym roku Drzwi Otwarte łączymy z wydarzeniem Dziewczyny na Politechniki. 7 kwietnia (sobota) zarówno dziewczęta, jak i chłopcy będą mogli wziąć udział w grze terenowej i lepiej poznać naszą uczelnię. Celem zabawy jest nie tylko odkrycie przed przyszłymi studentami tajemnic kampusu, ale także zapoznanie uczestników gry z nazwiskami kobiet, które odcisnęły swój ślad w historii nauki. Uczestnicy gry poznają niesamowite postaci i ich wynalazki. A każdy, kto ukończy grę (tzn. zrealizuje 6 zadań na 10) do domu wróci z nagrodą.

Zapisy na grę>>>

Zasady organizacyjne gry terenowej dla Politechniki Warszawskiej>>>

W Gmachu Głównym na uczestników Drzwi Otwartych czekać będzie także specjalna fotościanka w formie legitymacji studenckiej. Będzie to element konkursu na Instagramie. Kandydaci będą mogli "przymierzyć się" do symbolicznej legitymacji Politechniki Warszawskiej i sfotografować na jej tle. Każdy będzie mógł wrzucić na swój profil na Instagramie zdjęcie z legitymacją i wziąć udział w zabawie. Do zdobycia gadżety z logo PW.

Regulamin konkursu>>>

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podczas Drzwi Otwartych zapoznasz się z naszą ofertą studiów, poznasz zasady rekrutacji i spotkasz studentów Politechniki Warszawskiej, którzy najlepiej opowiedzą o interesujących Cię kierunkach. Masz szansę również odwiedzić swój przyszły wydział i zobaczyć, gdzie będziesz studiować. Także Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych PW będzie miała swoje stoisko, przy którym będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące udogodnień dla osób niepełnosprawnych na naszej uczelni. Wcześniej sam zapoznaj się z kierunkami studiów - szczegóły w zakładce Kandydaci oraz w Portalu Kandydata.  Podczas Drzwi Otwartych odbędą się także spotkania dotyczące zasad rekrutacji (Mała Aula, godz. 10.00). Spotkania na wydziałach rozpoczynają się o 12.30. Drzwi Otwarte w Filii w Płocku odbędą się 6 kwietnia w godz. 10.30-14.00.

Przyjdź i rozpocznij swoją przygodę z Politechniką Warszawską!