Drzwi Otwarte 2019

Informacje związane z Drzwiami Otwartymi PW można śledzić także na Facebooku.

Studenci wygrywający krajowe i światowe konkursy, naukowcy prowadzący innowacyjne badania, absolwenci twórczo wykorzystujący zdobytą wiedzę w świecie biznesu – to duma Politechniki Warszawskiej. Dołącz do tego grona i przekonaj się, że tutaj marzenia stają się rzeczywistością. Zapraszamy w weekend 6 i 7 kwietnia.

Galeria zdjęć z pierwszego dnia Drzwi Otwartych >>>

Zapoznaj się z ofertą studiów, poznaj zasady rekrutacji, porozmawiaj ze studentami PW, którzy najlepiej opowiedzą o interesujących Cię kierunkach. Podczas Drzwi Otwartych odbędą się spotkania dotyczące zasad rekrutacji (Mała Aula, godz. 10.00). Drzwi Otwarte to wyjątkowa okazja, by odwiedzić swój przyszły wydział i zobaczyć, jak wygląda studencka codzienność. Spotkania na wydziałach rozpoczynają się o 12.30 (na niektórych z nich spotkania odbędą się tylko pierwszego dnia - lista poniżej).

Skorzystaj z przygotowanych przez nas atrakcji i bawiąc się poznaj PW

W tym roku w ramach Drzwi Otwartych odbędą się także dwa wyjątkowe wydarzenia: gra terenowa „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW” oraz spotkanie „PW kobiecymi oczami”.

Przed wizytą na PW…

Żeby jeszcze lepiej skorzystać z wizyty w murach naszej Uczelni, przed imprezą odwiedź Portal Kandydata, dzięki któremu zyskasz podstawową wiedzę na temat naszej oferty. Dzięki temu będziesz mógł przygotować pytania, które zadasz bezpośrednio naszym studentom i pracownikom.