Znak Politechniki Warszawskiej

Aktualności

Rekrutacja uzupełniająca na studia w Politechnice Warszawskiej

Politechnika Warszawska przeprowadzi rekrutację uzupełniającą na studia stacjonarne pierwszego stopnia w swojej Filii w Płocku oraz na niektóre kierunki studiów prowadzone w języku angielskim w Warszawie.

Zakończyliśmy rekrutację na studia stacjonarne I stopnia

Kandydaci składają dokumenty w Gmachu Głównym

Nie będzie trzeciej tury rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia na Politechnice Warszawskiej. Wszystkie miejsca zostały zajęte w dwóch przeprowadzonych naborach.

Wyniki II tury rekrutacji

Ostatnie wolne miejsca na studia na Politechnice Warszawskiej

Komunikat Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych z dnia 18.07.2016 r.

Studentka Politechniki Warszawskiej z indeksem

Osoby umieszczone na listach kandydatów zakwalifikowanych na studia w II turze rekrutacji są wzywane do złożenia wymaganych dokumentów do dnia 21 lipca (czwartek).

Komunikat Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych z dnia 11.07.2016 r.

Osoby umieszczone na listach kandydatów zakwalifikowanych na studia w I turze rekrutacji są wzywane do złożenia wymaganych dokumentów do dnia 15 lipca (piątek).

Politechnika Warszawska uruchamia studia z druku 3D

Akademia 3D

Już tej jesieni do puli studiów podyplomowych Politechniki Warszawskiej dołącza innowacyjna Akademia 3D – studia z modelowania i druku 3D. To jedne z pierwszych tego typu studiów w Polsce.

Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i składanie dokumentów

Wyniki I tury kwalifikacji na studia stacjonarne I stopnia zostaną ogłoszone 11 lipca 2016 r. Każdy z kandydatów będzie mógł je zobaczyć na indywidualnym koncie około godziny 1700.

Niezbędne informacje dla osób zakwalifikowanych na studia I stopnia

Studenci PW w Gmachu Głównym

Zakończyliśmy rekrutację na studia stacjonarne I stopnia w Warszawie. Jeszcze do 13 lipca trwają zapisy na studia w Filii PW w Płocku. Maturzyści, którzy zarejestrowali się na studia w Warszawie, wyniki rekrutacji poznają 11 lipca. Informacja o zakwalifikowaniu / niezakwalifikowaniu pojawi się na indywidualnym koncie rejestracyjnym kandydatów. 

Rekrutacja na studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania

Studenci w Gmachu Głównym PW

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej będzie prowadził roku akademickim 2016/2017 studia III stopnia w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Rekrutacja trwa do końca sierpnia 2016 roku.

Tylko do 6 lipca trwa rekrutacja na studia I stopnia

Studenci w Gmachu Głównym

Przypominamy zasady, terminy składania dokumentów i nowe kierunki 

Spotkania informacyjne dla kandydatów na studia na kierunek Geoinformatyka

Mapa miasta na urządzeniu mobilnym

Geoinformatyka na Politechnice Warszawskiej to pierwszy kierunek o tej nazwie na uczelni technicznej w Polsce (umożliwiający zdobycie tytułu inżyniera) i pierwszy tego typu kierunek o profilu praktycznym. W roku 2016 Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego przyznała kierunkowi certyfikat "Studia z Przyszłością". 28 i 29 czerwca 2016 w godzinach 15.00-16.00 odbędą się spotkania informacyjne dla kandydatów na studia zainteresowanych kierunkiem Geoinformatyka.

Egzaminy przedmiotowe dla kandydatów z zagranicznym świadectwem

Kandydaci z zagraniczną maturą, którzy aplikują na studia polskojęzyczne.

Wykład Otwarty Executive MBA Katalyst

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Szkoła Biznesu PW zaprasza 15 czerwca 2016 na kolejny wykład otwarty oraz spotkanie dla kandydatów.

Rejestracja na studia doktoranckie na PW

Od dnia 1 czerwca do 31 sierpnia 2016 będzie prowadzona rejestracja kandydatów na studia III stopnia.

Zapisy na studia I stopnia w Politechnice Warszawskiej

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną

Ruszyły zapisy na studia I stopnia w Politechnice Warszawskiej

20 maja 2016 roku została otwarta rejestracja dla kandydatów na wszystkie kierunki studiów I stopnia w Politechnice Warszawskiej. Wcześniej, bo 4 maja 2016 roku, otwarto zapisy dedykowane na Wydziale Architektury PW.

PW Junior - rekrutacja na rok akademicki 2016/2017

Młodzież biorąca udział w programie PW Junior podczas zajęć

PW Junior to Politechnika Warszawska w wersji dla gimnazjalistów. Program PW Junior pomaga uczniom w bardziej świadomym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Kim chcę zostać?”. Zapisy do piątej edycji programu już się rozpoczęły.

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na otwarty wykład

Szkoła Biznesu PW

Edward Stanoch poprowadzi wykład otwarty „Leading with Strategic Thinking –  how to create an innovative culture”. Wszystkich zainteresowanych studiami w Szkole Biznesu PW zapraszamy również na spotkanie informacyjne dla kandydatów.

Rozstrzygnięto XVII edycję internetowego konkursu matematycznego PW

28 kwietnia 2016 roku w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej,  podczas  uroczystości  zakończenia XVII edycji Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich – Matematyka, ogłoszone zostały szczegółowe wyniki finału obecnej edycji Konkursu.

Piknik Edukacyjny "Od Mikro do Makro"

13-14 maja 2016

Portal Kandydata

Portal kandydata

Sprawdź nowe narzędzie rekrutacyjne

Biogospodarka – nowy kierunek studiów na PW

Oferta dla kandydatów na studia w Politechnice Warszawskiej poszerzyła się o interdyscyplinarny, międzyuczelniany kierunek kształcenia przy Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Drzwi Otwarte za nami

Drzwi Otwarte PW

W dniach 23-24 kwietnia 2016 odbyły się Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej. Kandydaci na studia w naszej Uczelni mogli zapoznać się z ofertą studiów poszczególnych wydziałów oraz poznać wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji. Organizatorem Drzwi Otwartych PW było Biuro ds. Przyjęć na Studia.

Trwają zapisy na Obóz Naukowy Politechniki Warszawskiej

Plakat Obozu Naukowego

Już po raz siódmy organizowany jest wakacyjny Obóz Naukowy Politechniki Warszawskiej dla gimnazjalistów i licealistów. Tegoroczna edycja odbędzie się w Pięknej Górze koło Giżycka: od 31 lipca do 6 sierpnia 2016 roku – turnus dla gimnazjalistów oraz od 6 do 12 sierpnia 2016 roku – turnus dla licealistów.

Drzwi Otwarte PW

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, fot. KFF FOCUS

23-24 kwietnia 2016