Znak Politechniki Warszawskiej

Kandydaci

Portal kandydata na studia stacjonarne I stopnia

 

Aktualności

Gra terenowa „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW”

Gra terenowa „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW”

Łamanie szyfru "Enigmy", wymyślanie własnego łazika marsjańskiego, czy "podróż" między Warszawą a Sieradzem - to tylko część zadań, z którymi zmierzą się uczestnicy politechnicznej gry miejskiej, przygotowanej z okazji pierwszego dnia Drzwi Otwartych PW. Zapraszamy do udziału w zabawie już 6 kwietnia między 11:00 a 16:00.

PW kobiecymi oczami – akcja Dziewczyny na Politechniki

Zapraszamy na spotkanie „PW kobiecymi oczami”.

Tak samo jak w ubiegłym toku, również w tym, Drzwi Otwarte łączymy z akcją Dziewczyny na Politechniki. Z tej okazji organizujemy wyjątkowe spotkanie – „PW kobiecymi oczami”. Zapraszamy na wydarzenie 6 kwietnia 2019 r. o godz. 11.15.

O wyższości mediany nad średnią - MiNI Akademia Matematyki na Politechnice Warszawskiej

Wykład MiNI Akademii Matematyki, fot. Ewelina Szczęsna

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów, nauczycieli i pasjonatów matematyki na kolejne zajęcia MiNI Akademii Matematyki. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 marca 2019 r.

XXXI Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2019 już za nami

Z kandydatami na studia spotkał się również Prorektor ds. studenckich dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW, fot. BPI

Studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń edukacyjnych w kraju. Podczas targów, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki dniach 8-9 marca 2019 r., osoby zainteresowane naszą Uczelnią mogły poznać aktualną ofertę kierunków i zasady rekrutacji.

Politechnika Warszawska rysowana kredką - kolorowanki antystresowe dla maturzystów

Kolorowanki antrystresowe Politechnika Warszawska, źródło: BPI PW

Specjalnie dla kandydatów na studia przygotowaliśmy wyjątkowe kolorowanki antystresowe, przedstawiające charakterystyczne elementy politechnicznej architektury oraz wyjątkowych naukowców.