Kandydaci

Aktualności

Dodatkowa rejestracja kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia rozpoczynające się w lutym 2016 roku

Na niektóre kierunki studiów została uruchomiona dodatkowa rekrutacja. Na kierunki te kandydaci mogą zapisywać się w terminach przedstawionych poniżej.

 

Rusza 6. edycja Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha

Motywem przewodnim tegorocznej edycji będą inspiracje. Uczniowie wezmą udział m. in. w kreatywnych warsztatach na Politechnice Warszawskiej, spotkają się z młodymi wynalazcami oraz będę uczyli się sztuki wystąpień publicznych.  Nowością w konkursie na wynalazek będzie kategoria Open, dotycząca nowych technologii.

Rozpoczęła się XVII edycja Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka

24 listopada 2015, punktualnie o godzinie 12.00, wystartowała XVII edycja PIK-a czyli Powszechnego Internetowego Konkursu  dla uczniów szkół średnich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Uroczyste rozpoczęcie Konkursu odbyło  się w sali Rady Wydziału w Gmachu Matematyki Politechniki Warszawskiej. Podczas tej uroczystości został wręczony certyfikat stypendysty laureatce poprzedniej edycji Konkursu, która otrzymuje stypendium Fundacji mBanku.

Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne I stopnia rozpoczynające się w lutym 2016

Od 3 grudnia 2015 roku będą prowadzone zapisy kandydatów na studia rozpoczynające się w lutym 2016 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

O różnych sposobach porządkowania zbiorów na MiNI Akademii Matematyki

W sobotę 7 listopada 2015 roku Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych zaprasza na pierwsze w nowym roku akademickim zajęcia MiNI Akademii Matematyki. Wykład „Co oznaczają pojęcia: większy, maksymalny, największy? – O różnych sposobach porządkowania zbiorów”poprowadzi dr Żaneta Trębska.