Znak Politechniki Warszawskiej

Kandydaci

Portal kandydata na studia stacjonarne I stopnia

 

Aktualności

Rejestracja uzupełniająca na studia stacjonarne I st. na EiTI

Wydział EiTI

Od 17 stycznia 2017 roku będzie prowadzona uzupełniająca rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia rozpoczynające się w lutym 2017 roku na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Rejestracja na studia doktoranckie rozpoczynające się w semestrze letnim

Studenci Politechniki Warszawskiej

Od 9 stycznia do 31 stycznia 2017 r. będzie prowadzona rejestracja kandydatów na studia doktoranckie rozpoczynające się w semestrze letnim 2016/2017. 

Rejestracja na studia rozpoczynające się w semestrze letnim

Duża Aula Gmachu Głównego

Od 10 stycznia do 6 lutego 2017 roku prowadzona będzie na niektórych wydziałach rekrutacja na studia niestacjonarne I stopnia oraz studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2016/2017.

Rejestracja na studia stacjonarne I st. rozpoczynające się w semestrze letnim

Od dnia 9 grudnia 2016 roku będzie prowadzona rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia rozpoczynające się w lutym 2017 roku na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Magia matematyki podczas MiNI Akademii Matematyki

MINI Akademia Matematyki

Tym razem na młodych pasjonatów matematyki czeka nietypowy wykład - „Magia matematyki". W sobotę 3 grudnia 2016 roku Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejne zajęcia MiNI Akademii Matematyki. Poprowadzi je mgr Michał Zwierzyński.