Seminarium organizowane przez Wydział Inżynierii Produkcji PW oraz Wydział Zarządzania PW

23 lutego 2017 roku odbędzie się seminarium organizowane przez Wydział Inżynierii Produkcji PW oraz Wydział Zarządzania PW. W ramach seminarium zostanie wygłoszony wykład pt. " International transfer of the Japanese-style management and Production systems: Hybrid factories in Six continents", który poprowadzi Prof. Tetsuo Abo, były Dziekan na Uniwersytecie Tokijskim. Prelegent pełni gościnnie funkcję profesora na University of Berkeley (USA), University of Oxford (Wielka Brytania), Free University Berlin (Niemcy), University of Rennes (Francja). Ponadto jest autorem (współautorem) i redaktorem (współredaktorem) kilku książek oraz wielu artykułów z zakresu wielonarodowych przedsiębiorstw i bezpośrednich inwestycji zagranicznych, opublikowanych przez renomowane czasopisma i wydawnictwa z Japonii, USA, Wielkiej Brytanii i Polski.

Gdzie?

Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, Budynek Nowej Technologii, ul. Narbutta 85, sala 144