Znak Politechniki Warszawskiej

Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków

Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych na Ogólnopolską Konferencję Młodych Energetyków, która odbędzie się 9 listopada 2018 r. na Politechnice Warszawskiej.

OKME jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Koło, dającym możliwość wymiany poglądów, wiedzy i doświadczeń przez najlepszych wśród wchodzących na rynek pracy studentów i absolwentów, wiążących swoją przyszłość z energetyką. Ułatwia ona również nawiązanie kontaktów z przedstawicielami firm z branży energetycznej.

Osoby lub zespoły zainteresowane wystąpieniem na konferencji proszone są o przygotowanie artykułu omawiającego zagadnienia szeroko pojętej energetyki. Może on przedstawiać wyniki przeprowadzonych badań, stanowić przegląd dostępnych rozwiązań itp., poruszając zarówno aspekty techniczne, jak i ekonomiczne czy prawne. Przewidujemy, że każdy uczestnik konferencji będzie miał możliwość zaprezentowania swojej pracy zgromadzonemu audytorium w czasie 10-15 minut.

Abstrakty można wysyłać do 20 października 2018 r na adres e-mail kne@itc.pw.edu.pl bądź skontaktować się z organizatorami przez Facebook Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej