Huawei Rozmowy o Przyszłości 2019 - „Sztuczna inteligencja w Twoim życiu”

Miejsce: Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT, ul. Poleczki 19, Warszawa

Sztuczna inteligencja jest technologią, która będzie miała największy wpływ na życie człowieka w przyszłości. Już teraz wykorzystywana jest w coraz większej liczbie urządzeń i usług, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z jej obecności. Podczas wydarzenia o przyszłości sztucznej inteligencji rozmawiać będą przedstawiciele nauki, biznesu i mediów.

Harmonogram wydarzenia:

• 09:30     Początek kongresu
  • Dorota Haller, Dyrektorka Marketingu, Komunikacji i Digital Huawei Consumer Business Group
  • Jefferson Zhang, Dyrektor Zarządzający Huawei BCG Polska
  • Prof. dr hab. inż. Romuald Beck, Zastępca Dyrektora ds. Naukowych Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT
  • 09:40 – 10:40     Prof. Dominika Maison, Dziekan Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Właściciela i założycielka firmy Maison&Partners: Prezentacja badania  „Sztuczna inteligencja w życiu Polaków.”
  • 10:40 – 11:55     Debata ekspertów: Sztuczna inteligencja – jeszcze zagadkowa, a już obecna. Jak zmienia nasze życie już teraz, jak będzie je zmieniać w przyszłości?
  • 11:55 – 12:00    Film: Wyobrażenia dzieci na temat sztucznej inteligencji
  • 12:00 – 12:45     Lunch
  • 12:45 – 13:35    Gość specjalny Sally Eaves, Dyrektor ds. Technologii, Założycielka Emergent Technology, członkini Rady Technologicznej Forbsa: Aplikacje ze sztuczną inteligencją w realnym świecie – przekraczanie granic dla biznesu i społeczeństwa.
  • 13:35 – 14:05    Tomasz Rożek: Sztuczna inteligencja w smartfonie – gdzie naprawdę jest i co potrafi?
  • 14:05 – 14:35     Tomasz Lazar: Sztuczna inteligencja i artyzm, czyli rewolucja w mobilnej fotografii.
  • 14:35 – 14:55    Przerwa
  • 14:55 – 15:05     Szymon Pepliński: Aplikacja, która pozwala „usłyszeć” emocje. Technologia kontra ludzkie ograniczenia.
  • 15:05 – 16:20     Debata ekspertów: Zdrowie i życie pod nowoczesnym nadzorem, czyli nowe technologie w medycynie.
  • 16:20 – 16:25     Film: Oczekiwania dzieci wobec sztucznej inteligencji
  • 16:25                    Zakończenie kongresu

Wydarzenie ma charakter zamknięty, a liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane bezpłatnym udziałem w kongresie uprzejmie prosimy  o wcześniejsze zapisy pod adresem weronika.porembskajans@cohnwolfe.pl lub kontakt telefoniczny: 691 368 988.