Dzień Dawcy Szpiku na PW – projekt Helpers’ Generation

Miejsce: Gmachy Politechniki Warszawskiej (poniżej harmonogram)

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego. Od 4 do 8 grudnia w Politechnice Warszawskiej zostanie przeprowadzona akcja rejestracji dawców.

Kto może zostać dawcą? Każdy zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, ważący minimum 50 kg. Na czym polega bycie dawcą? Wszystkie informacje znajdują na stronie Fundacji DKMS.

Przyjdź i zarejestruj się w podanych godzinach w poniższych lokalizacjach:
- 4 grudnia (pon.): Wydział Elektryczny oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
- 5 grudnia (wt.): Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych oraz Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
- 6 grudnia (śr.): Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
- 7 grudnia (czw.): Wydział Inżynierii Lądowej oraz Gmach Główny
- 8 grudnia (pt.): Gmach Główny

Wydarzenie na naszej uczelni organizuje Samorząd Studentów wraz z Fundacją DKMS (ogólnopolskim organizatorem akcji).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.