Szkoły Doktorskie

To forma kształcenia doktorantów, która zastąpiła znane wcześniej studia III stopnia (doktoranckie). Szkoła Doktorska obejmuje konkretne dyscypliny naukowe. Na PW mamy obecnie pięć Szkół Doktorskich. 

Na PW można realizować podwójne doktoraty (we współpracy z wybranymi uczelniami z całego świata) i doktoraty wdrożeniowe (to program Ministerstwa Edukacji i Nauki przeznaczony dla osób, które – chcąc rozwijać swoją karierę naukową – nie chcą rezygnować z pracy zawodowej poza uczelnią).

Masz pytania dotyczące rekrutacji do Szkół Doktorskich i ich funkcjonowania? Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Doktorantów: dod@pw.edu.pl, tel. (22) 234 6330, (22) 234 6404, (22) 234 7041.

Zapisy na przedmioty - semestr zimowy 2021

4 października o godzinie 19.00 zostanie uruchomiona w systemie USOS rejestracja na przedmioty. Rejestracja potrwa do 10 października do godziny 23.59.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem systemu USOS.

Instrukcja, zawierająca podstawowe informacje na temat korzystania z serwisu USOSWeb dostępna jest do pobrania pod poniższym linkiem.

Wykaz przedmiotów, na które prowadzona będzie rejestracja oraz sylabusy znajdują się w poniższych plikach.

Listy przyjętych

 

 
Korekta listy przyjętych wynika z faktu niedostarczenia przez jednego z kandydatów w wymaganym terminie określonej w komunikacie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 16 kwietnia 2021 r. o ustanowieniu programu „Doktorat wdrożeniowy” i naborze wniosków zgody podmiotu współpracującego na podjęcie przez jednego z jego pracowników kształcenia w Szkole Doktorskiej.