Konkurs o nagrodę Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w roku 2018

Konkurs o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles FCA wspiera młodych naukowców zainteresowanych tematyką motoryzacyjną, w tym nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i metodami badawczymi.

Politechnika Warszawska ogłasza XX edycję  Konkursu o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles (FCA), promującego wybitne prace magisterskie oraz rozprawy doktorskie, obronione w Politechnice Warszawskiej w roku akademickim 2017/2018 w zakresie szeroko rozumianej tematyki motoryzacyjnej.

Ogólne informacje o Konkursie

Konkurs o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles (FCA) jest ogłaszany na podstawie porozumienia o współpracy naukowo – technicznej pomiędzy Centrum Badawczym FIATA (Centro Ricerche Fiat), spółkami grupy FCA (FCA Poland S.A., FCA Powertrain Poland Sp. z o.o., Magneti Marelli Poland Sp. z o.o., Teksid Iron Poland Sp. z o.o.), które współfinansują nagrody oraz trzema polskimi uczelniami: Politechniką Warszawską, Politechniką Śląską w Gliwicach i Akademią Techniczno – Humanistyczną w Bielsku – Białej.

Prace do konkursu o Nagrodę FCA zgłaszają:

• Dziekani Wydziałów Politechniki Warszawskiej

Kryteria oceny zgłoszonych wniosków:

• poziom naukowy/techniczny pracy,
  • opinie recenzentów,
  • zgodność pracy z tematyką preferowaną przez fundatora  obszaru badawczego  zaproponowanego przez FCA.

Wymagane dokumenty:

• wniosek o Nagrodę,
  • egzemplarz pracy dyplomowej lub rozprawy doktorskiej,
  • recenzje tych prac.

Do wniosku o Nagrodę należy dołączyć:

• ocenę wnioskodawcy,
  • opinię opiekuna lub promotora,
  • akademickie curriculum vitae,
  • inne materiały (wg uznania wnioskodawcy)

Dokumenty należy złożyć w Zespole ds. Nauki PW (ul. Noakowskiego 18/20, pok. 405) w terminie: do dnia 15 listopada 2018 r.

Wersje elektroniczne:

• wniosku o nagrodę,
  • pracy dyplomowej lub rozprawy doktorskiej,
  • streszczenia w języku polskim i angielskim,

należy przesłać na adres: Agnieszka.Dymicka@pw.edu.pl

Kontakt telefoniczny: pod nr tel. 22 234 50 49

Pliki:

Wniosek o nagrodę (.doc) (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 16,35 kB)
Proponowane obszary badawcze w Konkursie FCA (.doc) (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 35,08 kB)