Konferencja i wystawa EMPC 2017 na Politechnice Warszawskiej

Plakat konferencji EMPC 2017

fot. www.empc2017.pl

Od 10 do 13 września 2017 roku potrwa European Microelectronics and Packaging Conference & Exhibition 2017. To konferencja stowarzyszenia International Microelectronics and Packaging Society. Odbywa się ona po 21., ale po raz pierwszy w Polsce.

Współorganizatorem oraz gospodarzem jest Politechnika Warszawska, a w szczególności Wydział Mechatroniki i Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych. Przewodniczącym komitetu organizacyjnego jest prof. dr. hab. inż. Małgorzata Jakubowska z Wydziału Mechatroniki PW.

Wydarzenie skupia się wokół technologicznych i naukowych zagadnień dotyczących materiałów elektronicznych, mikromontażu na poziomie struktur, hermetyzacji, montażu komponentów elektronicznych do płyt obwodów drukowanych, płytek obwodów drukowanych.

Konferencji towarzyszy wystawa światowych firm przemysłowych, co podkreśla związek nauki z przemysłem.

Konferencja odbywa się pod patronat Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji na stronie konferencji