CSZ zaprasza na wykłady w semestrze letnim

Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Studiów Zaawansowanych, fot. BPI

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów i studentów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych. Zapisy prowadzone są od 12 do 18 lutego 2018.

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej przygotowało ofertę wykładów na semestr letni 2017/2018:

Wykłady podstawowe

• "Zaawansowane materiały" (30 godzin), prof. Małgorzata Lewandowska (PW)
  • "Elementy Mechaniki Analitycznej" (30 godzin), prof. Piotr Przybyłowicz (PW)

Wykłady specjalne

• "Podstawy statystyki z pakietem R" (15 godzin), dr hab. inż. Anna Dembińska (PW)
  • "Konstrukcja uogólnionych modeli liniowych z pakietem R" (15 godzin), dr hab. inż. Anna Dembińska (PW)
  • "Poznawanie Wszechświata" (15 godzin), prof. Marek Demiański (UW)
  • "Wybrane zagadnienia geometrii fraktalnej" (15 godzin), dr hab. Bogusława Karpińska (PW)
  • "Zwykłe umiejętności psychologiczne czyniące życie niezwykłym" (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)
  • "Laboratorium doskonalenia kompetencji interpersonalnych" - grupa I (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)
  • "Laboratorium doskonalenia kompetencji interpersonalnych" - grupa II (15 godzin), dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu)

Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Studiów Zaawansowanych lub Facebooku.