Za nami XXXIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektyw

W tym roku po raz kolejny mieliśmy okazję brać udział w wydarzeniu, które chętnie odwiedzają nie tylko kandydaci na studia, ale również ich opiekunowie i nauczyciele. Dziękujemy za tak liczne odwiedziny stanowiska Politechniki Warszawskiej!

Zapraszamy do PKiN na kolejną edycję targów edukacyjnych, fot. BPI

Podczas targów edukacyjnych organizowanych w Pałacu Kultury i Nauki 6 i 7 marca na pytania dotyczące naszej oferty kształcenia odpowiadał zespół studentów:

• Chemicznego Koła Naukowego Flogiston,
  • Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej,
  • Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Zainteresowanym opowiadali oni również o działalności kół naukowych i organizacji uczelnianych, a także wszystkich kwestiach związanych z życiem studenckim.

Pierwszego dnia targów odbyło się również spotkanie z przedstawicielem Biura ds. Promocji i Informacji. Jego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z wybranymi projektami studenckimi, natomiast o różnych wymiarach studenckiej aktywności opowiedział Kacper Korzeniewski z Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej.

Galeria zdjęć z pierwszego dnia targów

Galeria zdjęć z drugiego dnia targów

W ramach XXXIII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektyw odbyła się również gala konkursu Genius Universitatis, w którym PW przyznano aż dwie nagrody.