Z notatnika organizatorek EYEC – nowy wpis na blogu

Konferencja interdyscyplinarna European Young Engineers Conference każdego roku cieszy się coraz większą popularnością. Jej sukces nie byłby możliwy, gdyby nie wieloletnie zaangażowanie Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Olga, Justyna i Hania – koordynatorki 8. edycji konferencji EYEC, fot. BPI

Siłą koła działającego na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej jest między innymi doskonała współpraca kolejnych pokoleń jego członków. Studenci przekazują sobie wzajemnie wiedzę i doświadczenie, jakie udaje im się zebrać na przestrzeni lat. Dotyczy to także organizacji European Young Engineers Conference, międzynarodowej konferencji o charakterze interdyscyplinarnym, którą KN IChiP przygotowuje od 2012 roku.

To właśnie o niej opowiedziała nam Olga, Justyna i Hania, koordynatorki 8. edycji EYEC. Zapraszamy do przeczytania wywiadu zamieszczonego na blogu Plac Politechniki 1.