Opublikowano: 11.05.2021 18:04

Women in Tech Days

Zapraszamy na festiwal online Fundacji Perspektywy przygotowany z myślą o kobietach, które planują lub chcą rozwijać swoją karierę w świecie nowoczesnych technologii. Właśnie trwa rejestracja na spotkania, które odbędą się 25 i 26 maja.

Grafika promująca wydarzenie Women in Tech Days

Wszystkie osoby zainteresowane nowymi technologiami zapraszamy na wydarzenie Women in Tech Days.

Jak podkreślają organizatorzy, dzięki Women in Tech Days można pokonać ograniczenia wynikające z pandemii i zrobić krok w kierunku rozwoju zawodowego – zdobyć staż, pierwszą lub kolejną pracę, poradzić się mentorek i mentorów, a także wysłuchać techtalków lub wziąć udział w specjalistycznych warsztatach.

Aby wziąć udział w prowadzonych przez specjalistów zajęciach z zakresu technologii IT/&TECH lub kompetencji miękkich i kariery wystarczy się zarejestrować pod tym adresem.

Na 30-minutowe konsultacje 1:1 z reprezentantami najlepszych firm technologicznych zarejestrować się można tutaj. W roli mentorek wystąpią również nasze studentki, Agata Biernacka i Amelia Tabor (obydwie są studentkami inżynierii biomedycznej prowadzonej na Wydziale Mechatroniki, Amelia studiuje również informatykę stosowaną na Wydziale Elektrycznym).

Ogólna rejestracja na wydarzenie odbywa się na stronie www.womenintechday.pl. Tam również można znaleźć pełen program atrakcji.