Opublikowano: 24.09.2020 10:12

Trwa nabór do programu Shesnnovation Academy

fot. materiały promocyjne

Projekt SHESNNOVATION Academy skierowany jest do studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych, ale także do wszystkich innych kobiet, które chcą założyć własny start-up technologiczny. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2020 roku. Aplikować należy przez stronę www.shesnnovation.pl.

Shesnnovation Academy to półroczny program akceleracyjny realizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Citi Foundation ze wsparciem merytorycznym Fundacji Kronenberga.

Uczestniczki otrzymają w jego ramach wsparcie wyjątkowych Mentorek i Mentorów – wielkich gwiazd biznesu technologicznego – CEO firm oraz startupów, które osiągnęły rynkowy sukces, cykl szkoleń o sztuce prowadzenia biznesu i skrojone pod ich potrzeby porady wybitnych ekspertów z branży.

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na stronie programu