Trwa nabór do SmartUP Academy na PW

Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej wraz z Fundacją Grupy Adamed zapraszają do rejestracji na bezpłatne weekendowe zajęcia edukacyjne.

fot. adamedsmartup.pl

W warsztatach mogą uczestniczyć uczniowie w wieku 14-19 lat zainteresowani naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Udział w zajęciach ułatwi im rozwinięcie kompetencji w zakresie myślenia krytycznego, a także poszerzenie wiedzy pozwalającej na rozwój zainteresowań przez rozwiązywanie problemów naukowych, które mają swoje odzwierciedlanie w życiu codziennym.

W bieżącej edycji na uczniów czekają następujące warsztaty:

• Projektowanie współczesnych leków oraz biotechnologiczne strategie ich otrzymywania
  • ELISA czy Western – oto jest pytanie?
  • Inteligentne kosmetyki kolorowe – mit czy przyszłość?
  • Mikrokosmos, czyli mali towarzysze broni lub wrogowie oraz jak ich rozpoznać
  • Igła w stogu siana, czyli po okruszkach do celu – kto używał materiału wybuchowego?

Harmonogram zajęć, formularze zapisów oraz regulamin projektu znajdują się na stronie adamedsmartup.pl.