Opublikowano: 20.11.2020 16:23

Seeds For The Future - uroczyste otwarcie programu

W najbliższy poniedziałek, 23 listopada, pięćdziesięciu wybranych uczestników globalnego programu edukacyjnego Huawei Seeds For The Future rozpocznie swoją przygodę z nowymi technologiami ICT!

Program Seeds For The Future

Wśród uczestników uczestników globalnego programu edukacyjnego Huawei są studenci Politechniki Warszawskiej.

Wśród nich nich są także studenci Politechniki Warszawskiej.

Seeds For The Future jest programem skierowanym do wszystkich studentów zainteresowanych tematyką IT, nauk STEM, nowymi technologiami oraz chętnych poszerzyć swoją wiedzę z tych dziedzin. W trakcie projektu uczestnicy będą mieli szansę nawiązać nowe kontakty naukowo-biznesowe, a dla wielu z nich udział w projekcie może stać się pierwszym krokiem do kariery zawodowej w obszarze nowych technologii.

Zapraszamy na ceremonię otwarcia 7 edycji programu Seeds For The Future, która transmitowana będzie na żywo.

W tym roku Politechnika Warszawska podpisała porozumienie o współpracy z firmą Huawei Polska.