Opublikowano: 30.07.2021 15:21

Rekrutacja na studia niestacjonarne I stopnia i studia II stopnia

Zapisz się na studia w Warszawie i Płocku

W ofercie mamy kilkadziesiąt kierunków. Formalności należy dopełnić do 27 sierpnia (studia w Warszawie) lub 13 września (studia w Płocku).

Gdzie się zarejestrować?

Kandydaci na studia

• niestacjonarne I stopnia
  • stacjonarne II stopnia
  • niestacjonarne II stopnia

mogą zakładać konta w systemie www.zapisy.pw.edu.pl.

Terminy

Nabór rozpoczyna się 3 sierpnia. Do 27 sierpnia będzie czas na uzupełnienie danych w systemie, wpłacenie opłaty rekrutacyjnej i złożenie dokumentów. Wyniki kwalifikacji poznamy 3 września.

W przypadku rekrutacji do Filii PW w Płocku zapisy potrwają do 13 września.

Zasady przyjęć

Kontakty

Pod tym adresem znajdują się dane kontaktowe wydziałów. Decyzje o przyjęciu na studia II stopnia podejmują komisje rekrutacyjne konkretnych jednostek, dlatego w razie w razie wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z odpowiednimi wydziałami.

Kandydaci zagraniczni powinni się kontaktować z Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Szczegółowe zasady naboru na wymienione typy studiów można znaleźć w zakładce Rekrutacja.