Opublikowano: 17.05.2021 17:05

Pogotowie Rekrutacyjne dla kandydatów na studia

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona studentów PW lub kontynuować tu swoją edukację, zapraszamy do wzięcia udziału w czatach z Biurem ds. Przyjęć na Studia, studentami i pracownikami wydziałów. Spotkania będą świetną okazją do zadania pytań nie tylko o zasady przyjęć, ale również wszystkie sprawy związane ze studiowaniem.

Politechnika Warszawska ma niezwykle bogatą ofertę dydaktyczną – Pogotowie Rekrutacyjne powstało po to, by pomóc kandydatom wybrać z tej oferty to, co dla nich najlepsze. To także forma wsparcia dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania związane z procesem naboru na studia.

W ramach Pogotowia Rekrutacyjnego zaplanowaliśmy 5 wirtualnych spotkań:

• 18 maja, 1 i 15 czerwca (to już za nami, dziękujemy wszystkim za udział!)
  • 6 lipca (14:00)

Dołącz do spotkania – kliknij

Najważniejsze informacje o Pogotowiu Rekrutacyjnym publikujemy na Facebooku.

Zapraszamy również do śledzenia "Dnia z Wydziałem", wydarzenia, które pozwoli lepiej poznać jednostki PW.

To ostatni dzwonek, żeby zarejestrować się na studia stacjonarne I stopnia – zapraszamy na stronę rekrutacja.pw.edu.pl, zapisy trwają do 6 lipca włącznie.