Październik na Politechnice Warszawskiej

październik 2018

Wydarzenia uczelniane, o których warto pamiętać

Do rzeczywistości akademickiej powróciliśmy 1 października podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2018/2019 zorganizowanej w Gmachu Głównym PW.

Już na początku semestru wszyscy studenci mogą rozpisać rozkład swoich zajęć i zanotować daty, których nie powinni przegapić. Na pewno pomoże im w tym przygotowany przez Biuro ds. Promocji i Informacji plan zajęć z Albertem Einsteinem w roli głównej i kalendarz.

Jednym z takich ważnych terminów jest 11 października. Tego dnia każdy, komu bliska jest idea honorowego krwiodawstwa, będzie mógł odwiedzić Politechniczny Krwiobus i pomóc w zasileniu banku krwi.

12 października zapraszamy do Instytutu Lotnictwa, w którym zostaną zaprezentowane samoloty, śmigłowce, bezzałogowce i inne konstrukcje latające. Swoje ekspozycje przedstawią również reprezentanci PW.

Dwa dni później, w sobotę 13 października, w klubie Stodoła odbędzie się impreza COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków. Organizatorem imprezy jest Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej, który zaprasza nie tylko nowo przyjętych studentów, ale również starsze roczniki i gości spoza PW.

Cykl październikowych wydarzeń studenckich zakończą dwudniowe targi KONIK 2018. 24 i 25 października w Dużej Auli Gmachu Głównego będzie można podziwiać efekty działań niemal 70 kół i organizacji studenckich działających w naszej uczelni.

Lista wszystkich zaplanowanych wydarzeń znajduje się w Kalendarium.