Nowi profesorowie na PW

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

fot. BPI

Nominacje profesorskie otrzymali dr hab. inż. Tomasz Ciach z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej, dr hab. inż. Gerard Cybulski z Wydziału Mechatroniki i dr hab. inż. Andrzej Moskal z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Nasi naukowcy dołączyli do grona profesorów nauk inżynieryjno-technicznych.

Nominacje odebrali z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy podczas uroczystości, która odbyła się 4 marca 2020 roku.

Akty nominacyjne otrzymało tego dnia 76 nauczycieli akademickich oraz pracowników nauki i sztuki.

– To jest piękny moment, niesamowita chwila w życiu człowieka, który zdecydował się wybrać jako swoją profesję poznawanie świata, odkrywanie świata, przełamywanie barier, zmienianie reguł czyli naukę – podkreślał Andrzej Duda w swoim wystąpieniu.

Pełna lista nowych profesorów jest dostępna na stronie Prezydenta RP

Relacja wideo z uroczystości