Opublikowano: 23.09.2020 18:24

Noc Innowacji 2020 z Politechniką Warszawską

W drugiej edycji Nocy Innowacji wezmą udział wydziały i koła naukowe Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy na wirtualne wydarzenia przygotowane przez pracowników i studentów naszej Uczelni

Kim jest inżynier? To człowiek wielu talentów, pasjonat. Myśli logicznie, ale nie boi się kreatywności – w końcu to dzięki niej może wychodzić poza schemat i tworzyć nowe rozwiązania. Podczas Nocy Innowacji naukowcy i studenci kół naukowych Politechniki Warszawskiej zdradzą, czym zajmują się na co dzień i pokażą, jak różnorodne są tematy, które bada się na uczelni technicznej.

Wydarzenie jest częścią Festiwalu Cyfryzacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Poniżej prezentujemy tabelę z listą atrakcji przygotowanych przez PW. Lista jest uzupełniana na bieżąco.