Mentoring konsultacyjny

Mentoring Konsultacyjny Biura Karier PW

Biuro Karier PW uruchomiło specjalną odsłonę Programu Mentoringowego – konsultacje online z udziałem specjalistów z branży.

Program Mentoringowy ma na celu wsparcie studentów Politechniki Warszawskiej w rozwoju ich potencjału i kompetencji, a także w świadomym kształtowaniu ścieżki rozwoju zawodowego. Pomóc w realizacji tego zadania mają mentorzy reprezentujący pracodawców współpracujących z Biurem Karier PW.

Z powodu panującej pandemii chwilowo niemożliwe jest jednak zaplanowanie klasycznych spotkań, stąd pomysł na zrealizowanie ich w formie zdalnej. Mentoring konsultacyjny to jednorazowa rozmowa z osobą o dużym doświadczeniu branżowym. Podczas wirtualnego spotkania dzieli się ona swoim doświadczeniem zawodowym, student zaś może skonsultować z nią swoje pomysły i projekty, zapytać o możliwe formy ich wdrożenia, uzyskać cenne porady.

Więcej informacji o przedsięwzięciu oraz formularz rejestracyjny znajdują się na platformie Career Center.