Marcowe spotkania z kandydatami na studia

Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem uczelni, zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzących targach edukacyjnych. Podczas wydarzeń organizowanych w całej Polsce będzie można spotkać naszych studentów, którzy opowiedzą nie tylko o ofercie edukacyjnej PW, ale także działalności kół i organizacji studenckich.

Przyszłych inżynierów zapraszamy na spotkania podczas marcowych targów edukacyjnych, fot. BPI

Stoisko Politechniki Warszawskiej będzie można odwiedzić podczas następujących wydarzeń:

• 5-6 marca, Lublin, Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne Targów UWAGA! TARGI W LUBLINIE ODWOŁANE
  • 6-7 marca, Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
  • 11-12 marca, Łódź, Atlas Arena UWAGA! TARGI W ŁODZI ODWOŁANE
  • 17 marca, Toruń, Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  • 19-20 marca, Kielce, Targi Kielce
  • 19 marca, Mińsk Mazowiecki, Zespół Szkół Ekonomicznych

Na odwiedzających będą czekali studenci:

• Chemicznego Koła Naukowego FLOGISTON
  • Koła Naukowego Biotechnologów HERBION
  • Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej
  • Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej

Zachęcamy do odwiedzania politechnicznych punktów i zadawania pytań. Przypominamy, że wszyscy zainteresowani rekrutacją na PW mogą odwiedzić Portal Kandydata i mieć pod ręką najważniejsze informacje dotyczące naboru do najlepszej uczelni technicznej w Polsce.

Dodatkowo wszystkich zainteresowanych studiowaniem na PW zapraszamy w kwietniu na Drzwi Otwarte - wyjątkową imprezę, podczas której można poznać Politechnikę i jej ofertę dydaktyczną, odwiedzić poszczególne wydziały, porozmawiać ze studentami i pracownikami Uczelni.