Opublikowano: 11.09.2020 17:16

Dodatkowy nabór w PW Filii w Płocku

Kandydatów zapraszamy do dołączenia do grona studentów płockiej filii PW, fot. PW Płock

Politechnika Warszawska Filia w Płocku ogłasza dodatkową rekrutację kandydatów na studia  licencjackieinżynierskie (zaoczne) i magisterskie (dzienne i zaoczne) na kierunki prowadzone na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych. Zapisy internetowe potrwają 20 września.

W ofercie znajduje się pięć kierunków: inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, technologia chemiczna i budownictwo (studia inżynierskie) oraz ekonomia (studia licencjackie). Więcej informacji o zasadach rekrutacji oraz najważniejsze terminy znajdują się  na stronie Filii w zakładce Rekrutacja.

Rejestracja na studia odbywa się przez system www.zapisy.pw.edu.pl

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 24 września i pojawią się na IKR kandydata. W przypadku pytań prosimy o kontakt z odpowiednimi Komisjami Rekrutacyjnymi.