Debata dotycząca Budżetu Partycypacyjnego PW

Spotkanie dotyczące Budżetu Partycypacyjnego PW odbędzie się 20 stycznia o godz. 13:00.

Zapraszamy całą społeczność naszej Uczelni na spotkanie, podczas którego będziemy dyskutować o drugiej edycji politechnicznego Budżetu Partycypacyjnego. Debata odbędzie się 20 stycznia (poniedziałek) o 13:00 w sali 206 Gmachu Głównego.

Na pytania dotyczące tego wyjątkowego uczelnianego przedsięwzięcia odpowiadać będą Prorektor ds. Studenckich prof. Janusz Walo, kierownik Biura ds. Promocji i Informacji oraz kierownik Inspektoratu Ochrony Przeciwpożarowej.

W trakcie spotkania będzie można konsultować pomysły projektów, uzyskać wskazówki dotyczące uzupełniania formularza zgłoszeniowego, a także dowiedzieć się więcej o drodze, jaką pokonuje projekt od momentu przygotowania zgłoszenia, poprzez weryfikację, a na realizacji wygranego pomysłu kończąc.

Przed spotkaniem warto zapoznać się z informacjami umieszczonymi na stronie www.pw.edu.pl/budzetpartycypacyjny. Znajduje się tam nie tylko regulamin Budżetu Partycypacyjnego PW, ale również formularz zgłoszeniowy, harmonogram, a także lista najczęściej zadawanych pytań.

O tym, kto stoi za zwycięskimi projektami I edycji BP PW, można się dowiedzieć z artykułu na naszej stronie.