Znak Politechniki Warszawskiej

Budżet Partycypacyjny PW - ostatni dzień składania projektów

Tylko do północy można przesyłać zgłoszenia do drugiej edycji Budżetu Partycypacyjnego PW.

Przyjmowanie projektów do II edycji BP PW potrwa do 14 lutego do godziny 23:59.

Przyjmowanie projektów do II edycji BP PW potrwa do 14 lutego do godziny 23:59.

Cała społeczność PW - studenci, doktoranci i pracownicy - po raz drugi może zgłaszać propozycje projektów, które udoskonalą naszą uczelnię i sprawią, że będzie jeszcze ciekawszym i bardziej przyjaznym miejscem. W tym roku na realizację zwycięskich pomysłów przeznaczono 100 tys. zł.

Jak zgłosić swój projekt?

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie zmian związanych z uczelnianą infrastrukturą, organizację wydarzenia skierowanego do społeczności PW albo chcesz zaproponować inne, oryginalne rozwiązania - na stronie www.pw.edu.pl/budzetpartycypacyjny znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj jednak, aby przed jego wypełnieniem przeczytać regulamin Budżetu Partycypacyjnego. Dla wygody przygotowaliśmy także listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z BP PW. Dodatkowo na stronie zamieściliśmy również inne materiały, takie jak np. wskazówki dotyczące prawidłowego uzupełnienia zgłoszenia. 

Do kiedy można zgłaszać projekty?

Na dokumenty zgłoszeniowe (formularz + lista osób popierających projekt) czekamy do 14 lutego włącznie. Prosimy o przesyłanie ich drogą elektroniczną na adres budzet.partycypacyjny@pw.edu.pl. Szczegóły dotyczące wszystkich etapów BP PW są zawarte w harmonogramie.

Czy warto przedstawić swój pomysł?

Oczywiście! Poznając plany, które zgłaszają nasi studenci, doktoranci i pracownicy, dowiadujemy się coraz więcej o potrzebach naszej społeczności. Z drugiej strony satysfakcja autorów zwycięskich projektów jest bezcenna - w końcu dodają oni do wielkiej politechnicznej układanki swój własny element. Tak jak Piotr i Kacper, którym zawdzięczamy nowe defibrylatory i nowe oblicze klubu studenckiego Amplitron