Badanie Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów 2020

Jak co roku, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej razem z Działem Badań i Analiz CZIiTT PW zapraszają absolwentów do wypełnienia ankiety w ramach badania MKZA PW.

Badanie Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW

fot. BPI

Zebranie doświadczeń zdobytych w trakcie studiów na PW oraz poznanie obecnej sytuacji na rynku pracy naszych absolwentów pozwoli na udoskonalenie programów nauczania na PW. Wyniki z ankiet służą również stałym modyfikacjom działań związanych z przygotowaniem studentów do wejścia na rynek pracy. To także bezcenny wkład w budowanie politechnicznej społeczności.

W tegorocznej edycji wprowadzono istotne zmiany w metodologii badania tak, aby uzupełnianie ankiety zajęło mniej czasu respondentom i w lepszy sposób odpowiadało na potrzeby informacyjne naszej Uczelni.

Wszystkich absolwentów zapraszamy do udziału w badaniu pod adresem:

• W celu skorzystania z dodatkowych funkcjonalności dla Absolwentów PW – m. in. udział w badaniu MKZA, stworzenie konta Absolwenta PW, otrzymywanie wiadomości związanych z działalnością Politechniki Warszawskiej, zapraszamy do rejestracji na stronie.
  • W celu wypełnienia ankiety, bez korzystania z dodatkowych funkcjonalności, zapraszamy do skorzystania z linka.

Zbieranie ankiet w tegorocznej edycji potrwa do końca czerwca 2020 roku.