Rozstrzygnięcie konkursu Złoty Inżynier 2018

Uroczystość wręczenia nagród XXV edycji plebiscytu Złoty Inżynier odbyła się 27 lutego 2019 r.

W Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość przyznania nagród XXV Plebiscytu Czytelników „Przeglądu Technicznego”. Wśród laureatów, którzy odebrali nagrody podczas ceremonii zorganizowanej 27 lutego, znalazły się osoby związane z Politechniką Warszawską.

Drzwi Otwarte 2019

Informacje związane z Drzwiami Otwartymi PW można śledzić także na Facebooku.

Studenci wygrywający krajowe i światowe konkursy, naukowcy prowadzący innowacyjne badania, absolwenci twórczo wykorzystujący zdobytą wiedzę w świecie biznesu – to duma Politechniki Warszawskiej. Dołącz do tego grona i przekonaj się, że tutaj marzenia stają się rzeczywistością. Zapraszamy w weekend 6 i 7 kwietnia.

Portal Biura Karier PW wzbogacony o platformę kariery „Career Center”!

Nowa platforma Biura Karier jest dostępna również w wersji mobilnej.

Odpowiadając potrzeby studentów Biuro Karier PW rozbudowało swój portal o platformę kariery „Career Center”. Została ona dopasowana do indywidualnych preferencji i oczekiwań, co ułatwi znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier PW oraz na konsultacje z doradcami kariery.

Drużyna absolwenta PW na podium rywalizacji PekaoCoders

Zdobywcy trzeciej nagrody w hackathonie PekaoCoders, zespół We Make Buttons, fot. arch. K. Dzieniszewskiego

Kamil Dzieniszewski, absolwent Wydziału Inżynierii Produkcji PW, wraz z zespołem We Make Buttons zajął trzecie miejsce w hackathonie zorganizowanym przez Bank Pekao SA.

Drugie miejsce studentów PW podczas maratonu Global Legal Hackathon

Zwycięska drużyna z PW podczas rozdania nagród na Global Legal Hackathon, fot. www.prawo.pl

Zespół DigiDocs, złożony głównie ze studentów Politechniki Warszawskiej, zajął drugie miejsca w Global Legal Hackathon. W konkursie wzięło udział 17 polskich zespołów.

Z PW do świata marketingu – nowy wpis na blogu

Maciek Pietrukiewicz jest specjalistą od marketingu i współtwórcą kolektywu Dobry Wpływ, fot. BPI

Studia to coś więcej niż tylko okres intensywnego zdobywania wiedzy. Uczelnia daje mnóstwo możliwości rozwoju także na innych płaszczyznach. O wartości, jaką stanowi działalność w organizacjach i mediach Politechniki Warszawskiej, opowiedział nasz były student, obecnie specjalista ds. marketingu, Maciej Pietrukiewicz.

Targi edukacyjne - dowiedz się więcej o studiach na PW

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych, fot. BPI

Przedstawiciele Politechniki Warszawskiej jak co roku są obecni na wiosennych targach edukacyjnych dla maturzystów i uczniów szkół średnich. Ich celem jest zaprezentowanie oferty kierunków PW i wyjaśnienie zasad rekrutacji wszystkim zainteresowanym nauką w naszej Uczelni.

Zdobądź stypendium ZONTA International – Women In Technology

Aby zachęcić kobiety do kontynuowania edukacji, rozwoju kariery i pełnienia wiodącej roli w technice Zonta International ma przyjemność zaoferować nowe pilotażowe stypendium dla przyszłych liderek Women in Technology Scholarship. Termin składania aplikacji to 1 czerwca 2019 r.

Budżet Partycypacyjny PW

Głosowanie na projekty Budżetu Partycypacyjnego PW potrwa do 30 marca 2019 r.

Wybierz najciekawszy projekt

Cztery projekty z PW z dofinansowaniem z NCN

Cztery projekty z Politechniki Warszawskiej z dofinansowaniem NCN

Narodowe Centrum Nauki rozstrzygnęło konkursy MAESTRO, SONATA BIS i HARMONIA. Naukowcy z Politechniki Warszawskiej otrzymają ponad 5 mln złotych.