Finał akcji Fundacji One Day na PW

Opublikowano: 14.12.2018 10:22

Gwiazdka Fundacji One Day 2018, fot. BPI

Magia - tak można określić jednym słowem to co wydarzyło się 11 grudnia 2018 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. To właśnie wtedy w Dużej Auli odbyła się kolejna Gwiazdka Fundacji One Day. Politechnika Warszawska jest Partnerem Strategicznym Projektu.

Seminarium Uczelniane o wdrażaniu Ustawy 2.0 w Politechnice Warszawskiej - relacja

Opublikowano: 13.12.2018 14:20

Spotkanie poświęcone wdrażaniu Ustawy 2.0 prowadził prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej, fot. Biuro Rektora PW

Konstytucja dla Nauki, która weszła w życie w październiku br. angażuje całą społeczność akademicką, nakreślając ramy dla funkcjonowania uczelni w myśl jej przepisów. O ich zastosowaniu i terminach wdrażania dyskutowano podczas Seminarium Uczelnianego 11 grudnia 2018 r.

Ponad 18 milionów złotych na badania i rozwój Politechniki Warszawskiej

Opublikowano: 13.12.2018 10:27

Dofinansowanie pozwoli Uczelni utworzyć centrum geoprzestrzennych analiz naukowych na światowym poziomie, fot. UMWM

Znaczące dofinansowanie pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Teatr Politechniki Warszawskiej z pierwszą nagrodą Grudniowego Akademickiego Przeglądu Artystycznego

Opublikowano: 12.12.2018 16:00

Teatr PW z dyplomem GAPA 2018, fot. Teatr PW

Aktorska ekipa reprezentująca Uczelnię zdobyła I miejsce w kategorii Teatr.

Studenci Politechniki Warszawskiej stypendystami Fundacji Lotto

Opublikowano: 11.12.2018 15:40

Studenci PW oraz laureaci programu stypendialnego "100 na 100" – Maciej Piskorz i Michał Wrzecionek, fot. arch. M. Piskorza

Maciej Piskorz z Wydziału Geodezji i Kartografii oraz Michał Wrzecionek z Wydziału Chemicznego zostali wyróżnieni w Programie Stypendialnym „100 na 100” im. Hanny Konopackiej i Ignacego Matuszewskiego.

Medal Polskiej Akademii Nauk dla prof. dr. hab. inż. Mariana Kaźmierkowskiego

Opublikowano: 11.12.2018 11:35

Prof. Marian Kaźmierkowski odbiera medal z rąk prezesa PAN, prof. Jerzego Duszyńskiego, fot. Jakub Ostałowski

Podczas 138. Sesji Zgromadzenia Ogólnego PAN wręczone zostały wyróżnienia w postaci Nagród naukowych Prezesa PAN.

Medal Młodego Uczonego, wręczenie odznaczeń państwowych oraz odznaki „Zasłużony dla Politechniki Warszawskiej”

Opublikowano: 11.12.2018 10:32

Podczas wydarzenia Medalem Młodego Uczonego z numerem 11. został uhonorowany dr hab. n. med. Michał Grąt z Kliniki Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, fot. Biuro Rektora

10 grudnia 2018 r. w Politechnice Warszawskiej odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, Medalu Młodego Uczonego oraz odznaki „Zasłużony dla Politechniki Warszawskiej”. W gronie odznaczonych Medalem Młodego Uczonego uczelnia powitała dr. hab. n. med. Michała Grąta, który odebrał wyróżnienie z rąk prof. dr. hab. inż. Jana Szmidta, Rektora PW.

Uroczysty Koncert Wigilijny

Opublikowano: 10.12.2018 08:41

Politechnika Warszawska

Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt i Prezes Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Jan Styliński we współpracy z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Akademickim Stowarzyszeniem Katolickim Soli Deo serdecznie zapraszają na Wigilię Ogólnouczelnianą - Uroczysty Koncert Wigilijny.

Ponad 28 tys. – tyle zebraliśmy podczas Kiermaszu Świątecznego PW

Opublikowano: 06.12.2018 12:45

Nasze stoisko opanowaly tłumy studentów i pracowników PW, fot. BPI

Podczas tegorocznej, już czwartej edycji charytatywnego Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej zebraliśmy rekordową sumę 28 222,50 zł! Dzięki Waszej hojności uda się sfinansować kilka stypendiów dla najzdolniejszych studentów PW. Serdecznie dziękujemy za udział w naszej kweście.

Seminarium Uczelniane

Opublikowano: 05.12.2018 15:07

Seminarium dotyczące Ustawy 2.0 odbędzie się 11 grudnia o godzinie 16.30.

Wdrażanie Ustawy 2.0 w Politechnice Warszawskiej