Najważniejsze informacje o rekrutacji na studia I stopnia

Opublikowano: 16.07.2021 15:36

Zdjęcie studentów PW w Gmachu Głównym

Zasady, terminy, kontakty i wskazówki

Nagrody za najlepsze prace dyplomowe o rozwoju Warszawy

Opublikowano: 16.07.2021 08:50

Zdjęcie centrum Warszawy

Cztery prace zrealizowane na naszej Uczelni zostały docenione przez kapitułę Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy.

Komunikat Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej z dnia 13.07.2021 r.

Opublikowano: 13.07.2021 13:53

Zdjęcie Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej

Informujemy, że w wyniku przeprowadzenia procedury kwalifikacyjnej na studia stacjonarne I stopnia na kierunki studiów prowadzone w Warszawie, w pierwszej turze kwalifikacji, zostały ustalone progi punktowe podane w tabeli.

Znamy wyniki rekrutacji na studia I stopnia w Warszawie

Opublikowano: 13.07.2021 09:35

Zdjęcie studentów stojących w Bibliotece Głównej PW

Przydatne informacje dla zakwalifikowanych

Komunikat Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej z dnia 12.07.2021 r.

Opublikowano: 12.07.2021 15:01

Zdjęcie studentów podskakujących z radości.

Wyniki kwalifikacji kandydatów na studia stacjonarne I stopnia są dostępne na Indywidualnych Kontach Rekrutacyjnych (IKR).

Jak nasi naukowcy wykorzystują potencjał teraherców?

Opublikowano: 08.07.2021 12:27

Zdjęcie mikroskopu

Duże zdolności prześwietlania przedmiotów i możliwość przesyłania informacji – to cechy promieniowania terahercowego, które wzbudzają zainteresowanie świata nauki. Coraz większy wkład w tworzenie nowatorskich rozwiązań, wykorzystujących te atuty, mają badacze z Politechniki Warszawskiej.

Ostatni dzień rekrutacji na studia na PW w Płocku

Opublikowano: 07.07.2021 08:40

Zdjęcie studentów Filii PW w Płocku

Chcesz studiować na Politechnice Warszawskiej? Dobrze się składa! Jeszcze do 14 lipca trwają zapisy na studia stacjonarne I stopnia w naszej Filii w Płocku.

Naukowiec z PW współautorem raportu o zasobach wodnych w Polsce

Opublikowano: 06.07.2021 09:16

Zdjęcie łodzi i jeziora

Stale pogarszająca się jakość jest głównym problemem związanym z wodą w naszym kraju – to podstawowy wniosek płynący z opracowania stworzonego m.in. przez dr. Tomasza Tyca z Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej.

Jak tam trafić? Zapraszamy do udziału w badaniu

Opublikowano: 06.07.2021 09:01

Grafika informująca o ankiecie

Chcemy się dowiedzieć, jak osoby odwiedzające Politechnikę Warszawską odnajdują się w przestrzeni naszej Uczelni i zdiagnozować problemy związane z oznakowaniem, dostępnością budynków oraz terenów na PW, zwłaszcza dla ludzi z niepełnosprawnościami. Dlatego zachęcamy do udziału w anonimowej ankiety.

Naukowiec z PW w Radzie ds. Środowiska, Energii i Zasobów Naturalnych

Opublikowano: 05.07.2021 10:54

Zdjęcie ekspertów z Rady ds. Środowiska, Energii i Zasobów Naturalnych

Prof. dr hab. inż. Mirosław Parol z Wydziału Elektrycznego PW został powołany do Rady ds. Środowiska, Energii i Zasobów Naturalnych. Pierwsze posiedzenie nowej grupy eksperckiej działającej przy Prezydencie RP odbyło się 30 czerwca 2021 r.