Nasi studenci w finale konkursu KOKOS

Opublikowano: 22.04.2021 08:52

Grafika zapowiadająca finał KOKOS-a

Siedem projektów tworzonych lub współtworzonych przez reprezentantów Politechniki Warszawskiej znalazło się w finale ogólnopolskiego Konkursu Konstrukcji Studenckich (KOKOS). Laureatów poznamy 25 kwietnia 2021 roku podczas wirtualnej gali finałowej.

Zwycięzcy turnieju szachowego PW

Opublikowano: 22.04.2021 08:36

Grafika turnieju szachowego PW

Maciej Kamiński - student Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa został mistrzem Politechniki Warszawskiej w szachach szybkich.

Podsumowanie projektu dydaktycznego Wydziału Elektrycznego i Microsoftu

Opublikowano: 20.04.2021 11:17

Grafika symbolizująca sztuczną inteligencję

Prawie 100 godzin wypełnionych wiedzą na temat sztucznej inteligencji – tak wyglądał semestr zimowy dla studentów kierunku informatyka stosowana na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej.

Zespół Pieśni i Tańca PW z Grand Prix wirtualnego festiwalu Golden Dance

Opublikowano: 19.04.2021 16:54

Zespół Pieśni i Tańca PW podczas występu

Reprezentanci Politechniki Warszawskiej zachwycili jury mazurem ze Strasznego Dworu, występem z grudnia 2019 r., który odbył się w ramach widowiska „Ja nic nowego nie tworzę. W hołdzie Stanisławowi Moniuszce w 200-lecie urodzin”.

Dziękujemy za udział w Drzwiach Otwartych

Opublikowano: 17.04.2021 15:16

Zdjęcie studentów

Zapraszamy na studia na PW!

Dziewczyny na Politechniki 2021

Opublikowano: 16.04.2021 18:21

Grafika informująca o akcji Dziewczyny na Politechniki

Zapraszamy na politechniczne atrakcje!

Konkurs na granty rektorskie dla kół naukowych

Opublikowano: 16.04.2021 16:06

Zdjęcie studentów pracujących w warsztacie nad projektem

Do 26 kwietnia 2021 r. koła naukowe PW mogą składać wnioski o grant rektorski, finansowane z subwencji w ramach rezerwy Rektora oraz ze środków projektu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza". Działanie jest ściśle związane ze wspieraniem rozwoju utalentowanych studentów.

Trwają prace nad wdrożeniem elektronicznego zarządzania dokumentacją

Opublikowano: 16.04.2021 10:28

Zdjęcie prezentujące pracę przy komputerze

- Koniec prac zaplanowany jest na 2025 r. W ciągu tych kilku lat, w ramach poszczególnych etapów będą wdrażane kolejne procesy do systemu EZD. Realizacja działania nie będzie odbywała się gwałtownie, a pierwszy etap prac zamkniemy jesienią 2021 r., w nowym roku akademickim - mówi dr Katarzyna Modrzejewska z zespołu zarządzającego projektu „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza” i Komitetu Sterującego EZD.

Absolwent PW wyróżniony w konkursie PLL LOT

Opublikowano: 15.04.2021 17:07

Zdjęcie samolotu PLL LOT

Wśród laureatów I Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę dyplomową (licencjacką/inżynierską lub magisterską) o tematyce dotyczącej lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo znalazł się Hubert Buczyński.

Laureaci Konkursu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii

Opublikowano: 13.04.2021 19:07

Grafika informująca o konkursie

Poznaliśmy wyniki konkursu na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa. Eksperci docenili 16 autorów z Politechniki Warszawskiej.