„Nie tylko 7 Program Ramowy”

Uczelniany Punkt Kontaktowy Europejskich Programów Badawczych zaprasza na szkolenie „Nie tylko 7 Program Ramowy”.

Informacja dot. zaświadczeń lekarskich studentów I roku

Informacja dla studentów pierwszego roku studiów którzy dotąd nie wywiązali się z obowiązku dostarczenia zaświadczenia lekarskiego z powodu wyczerpania limitów w niektórych przychodniach.

Nowoczesne technologie – szansa na pasjonującą karierę!

Rozmowa z prof. dr hab. Jackiem Kossutem – pracownikiem naukowym Instytutu Fizyki Polskiej Akademii Nauk oraz Wiceprezesem zarządu ds. organizacji i współpracy zewnętrznej spółki CEZAMAT PW.

Współpraca z Gminą Płock

W dniu 27 września Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. Jan Szmidt i Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski podpisali umowę o współpracy pomiędzy Gminą Płock i naszą Uczelnią.

Studenci Politechniki Warszawskiej najlepsi w całej Europie

Młodzi naukowcy, bo tak można nazwać studentów, którzy pracują nad projektem HUSARa – łazika kosmicznego jako jedyna drużyna z Europy, zakwalifikowali się do konkursu NASA Lunabotics Mining Competition.

Współpraca Politechniki Warszawskiej z Malezją

19 września 2012 roku Politechnika Warszawska gościła przedstawicieli Malezji - Książę i Księżna Sułtanatu Perlis, Ambasador Malezji w Polsce oraz przedstawiciele sześciu malezyjskich uczelni wyższych.

Inauguracja roku akademickiego 2012/2013

1 października 2012 roku o godzinie 10:00 w Dużej Auli Gmachu Głównego odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2012/2013.

Porozumienie między PW i Politechniką Rzeszowską

14 września 2012 roku w murach Akademickiego Ośrodka Szybowcowego w Bezmiechowej koło Leska, Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt i Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Marek Orkisz podpisali porozumienie.

Święto Politechniki Warszawskiej

Gmach Główny

W tym roku Politechnika Warszawska obchodzi 97. rocznicę powstania. 15 listopada 1915 roku Uczelnia rozpoczęła swoja działalność.

Warsztaty z Emisji Głosu

Serdecznie zapraszamy nauczycieli akademickich Politechniki Warszawskiej na bezpłatne 30-godzinne zajęcia z emisji głosu.