ATHENS

Utworzony w 1996 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych.

Pierwsza odsłona Laboratorium Centralnego CEZAMAT

13 czerwca 2012 roku na Politechnice Warszawskiej po raz pierwszy zaprezentowane zostały wizualizacje Laboratorium Centralnego zaprojektowanego w ramach Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii.

Konkurs na projekt pomnika Stanisława Staszica

Rektor Politechniki Warszawskiej ogłasza konkurs na projekt pomnika Stanisława Staszica, na Placu Politechniki, przed Gmachem Głównym Politechniki Warszawskiej.

Rusza nowy projekt Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych

Komputer, monitor, klawiatura, myszka, gra, filmy i czat z naukowcami – tak już niedługo wyglądać będzie nauka matematyki rodem z XXI wieku. Politechnika Warszawska odczarowuje matematykę i zaprasza do testowania innowacyjnego projektu - „Archipelag Matematyki”.

Trwa rekrutacja na studia MBA Politechniki

Trwa rekrutacja na studia Executive MBA oraz International MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Krzemowa Dolina na Politechnice

Politechnika Warszawska oraz Krajowa Izba Gospodarcza organizują spotkanie młodzieży akademickiej z czterema wybitnymi przedsiębiorcami ze Stanów Zjednoczonych, z udziałem ważnych postaci świata polityki, biznesu i nauki.

Uroczystość promocji doktorskich

Uroczystość promocji doktorskich oraz wręczenia Medali Politechniki Warszawskiej, Medalu Młodego Uczonego i nagród w Konkursie o Nagrodę Siemensa.

Scientia Suprema

Centrum Studiów Zaawansowanych zaprasza wszystkich zainteresowanych na serię wykładów inspirowanych najważniejszymi osiągnięciami nauki i techniki pt. Różne oblicza nanotechnologii.

„Tydzień języków - przygotuj się do Euro”

Studium Języków Obcych zaprasza studentów PW na spotkania językowe w ramach inicjatywy „Tydzień języków - przygotuj się do Euro”.

Noc Muzeów na Wydziale Architektury PW

W tę magiczną Noc, kiedy budynki ożywają, Gmach Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej uchyli Wam rąbka tajemnicy. Zobacz, co kryje tajemniczy ogród architektury oraz w jakim rytmie bije Kosmos-Kosmos. Jak duch przeszłości odżywa w teraźniejszości i przyszłości.