Znak Politechniki Warszawskiej

Aktualności

Porozumienie polsko-francuskie

Politechnika Warszawska i francuski International Institute of Nuclear Energy (I2EN) podpisały porozumienie, na mocy którego studenci PW będą mogli zdobyć dyplomy obydwu uczelni.

Prospectus Politechniki Warszawskiej

Kompendium wiedzy o Uczelni

Politechnika przyjazna Mamom

Fundacja MaMa oraz Politechnika Warszawska zainaugurowały rok przyjazny rodzicom. 

Nowe narzędzia wirtualne Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska udostępniła dwa wirtualne narzędzia - Platformę Ekspertów oraz elektroniczny Biuletyn Politechniki Warszawskiej.

Rok prof. Jana Czochralskiego

Dziś obchodzimy 128 rocznicę urodzin wybitnego Polaka

Ruszyły zapisy na kurs programowania C++ dla licealistów

W ramach projektu „Young C++ Programmer" 30 warszawskich licealistów, podczas warsztatów odbywających się na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej, pozna podstawy programowania C++.

U progu „Dziedzińca dialogu”

Metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz zapowiedział, że w trakcie „Dziedzińca dialogu” Kościół chce rozmawiać z ludźmi, którzy inaczej myślą i wierzą lub też nie wierzą wcale. Już dzisiaj wiadomo, że wśród licznych wydarzeń w ramach „Dziedzińca” będzie można wziąć udział w cyklu spotkań na 1Piętrze, a niedługo na Salonie24 rusza blogosfera. 

Ruszyły zapisy do trzeciej edycji TECHNO-warsztatów z Politechniką Warszawską!

"Dlaczego budynki stoją? Co to jest Wielki Zderzacz Hadronów? Skąd się bierze tęcza? Jak rozkazywać elektronice?" Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymają uczniowie warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podczas TECHNO-warsztatów z Politechnika Warszawską.

Inauguracja Roku Akademickiego 2013/2014 - relacja

1 października 2013 roku o godzinie 10:00 w Dużej Auli Gmachu Głównego odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2013/2014. Wykład inauguracyjny pt. Wdrażanie rekomendacji Białej Księgi Bezpieczeństwa Narodowego wygłosił gen. prof. dr. hab. Stanisław Koziej.

Nowe narzędzia wirtualne Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska udostępniła dwa wirtualne narzędzia - Platformę Ekspertów oraz elektroniczny Biuletyn Politechniki Warszawskiej.