TOP 500 Innovators

16 stycznia 2012 roku rozpoczął się nabór do drugiej edycji programu TOP 500. Z tej okazji, w piątek, 27 stycznia, w Politechnice Warszawskiej odbyło się seminarium „Top 500 Innovators – impresje dyrektora programu z Uniwersytetu Stanford” poświęcone projektowi.

Polsko-japońskie seminarium na Politechnice

7 lutego 2012 w Małej Sali Senatu Gmachu Głównego odbędzie się polsko-japońskie seminarium „The School for Nanotechnology and Materials Science and Engineering”, które ma za zadanie promowanie programu wspólnych studiów doktoranckich organizowanych przez Politechnikę Warszawską oraz National Institute for Materials Science (NIMS).

PW-Sat poleci w kosmos

Już 13. lutego 2012 roku rakieta Europejskiej Agencji Kosmicznej wyniesie w kosmos satelitę studentów Politechniki Warszawskiej PW-Sat.

„Doradztwo biznesowe dla firm”

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej wraz z londyńską Cass Business School przyjmuje zgłoszenia do IV edycji projektu „Doradztwo biznesowe dla firm”, który odbędzie się w Warszawie w dniach 7-11 maja 2012 roku.

„Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha”

10 stycznia rozpoczęła się druga edycja „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha”, której celem jest zainteresowanie gimnazjalistów przedmiotami ścisłymi i nauką poprzez zabawę oraz wsparcie uzdolnionych technicznie młodych osób.

Nabór kandydatów do projektu TEAM “3DPHASE”

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów do projektu TEAM “3DPHASE”.

Kurs języka angielskiego dla pracowników i doktorantów

Od lutego 2012 Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej realizuje kolejną, czwartą, edycję kursów języka angielskiego akademickiego współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.