Bal Karnawałowy Wydziału Chemicznego

Spotkanie się ze znajomymi, okazja do powspominania starych czasów i zabawy w doborowym towarzystwie – zapraszamy do udziału w Balu Karnawałowym Chemików. Bal odbędzie się 27 stycznia 2018 r. od godz. 20:00 w Auli Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Znamy najlepsze licea i technika w Polsce

Poznaliśmy wyniki XX Jubileuszowego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. Wśród najlepszych szkół średnich w Polsce są placówki z patronatem PW.

Trwa rekrutacja na studia doktoranckie na PW

Gmach Główny

Od 10 do 31 stycznia 2018 roku trwa rejestracja kandydatów na studia III stopnia rozpoczynające się od semestru letniego 2017/2018.

WOŚP na Politechnice Warszawskiej

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej po raz trzeci zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Zapraszamy wszystkich do wsparcia akcji.

Na PW powstało koło naukowe zajmujące się dronami

Członkowie koła naukowego WUThrust

– Drony to rynek, który cały czas się rozwija, co roku do użytku wchodzą innowacyjne technologie, które są potem wykorzystywane zarówno w celach militarnych, jak i cywilnych – mówi Kamil Niedźwiedź, prezes koła naukowego WUThrust, które od niedawna działa przy Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do przeczytania nowego artykułu z cyklu Badania - Innowacje - Technologie.

XXIII Konkurs o Nagrodę Siemensa dla naukowców

Politechnika Warszawska i SIEMENS Sp. z o.o. ogłaszają XXIII Konkurs o Nagrodę Siemensa za rok 2017. Konkurs promuje wybitne osiągnięcia w technice i badaniach naukowych prowadzonych przez pracowników instytucji akademickich i pozaakademickich w Polsce.

Konkurs o Nagrodę Siemensa dla studentów i absolwentów

Prawie 100 naukowców i 30 studentów zostało do tej pory laureatami Konkursów o Nagrodę Siemensa. Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu dla absolwentów polskich uczelni technicznych i instytutów naukowo-badawczych.

Poznamy najlepsze licea i technika w Polsce

Gala "Perspektyw" na Politechnice Warszawskiej

Stwórz rozwiązanie dla swojej uczelni – konkurs Samsunga

Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem uczelni i przeszkadzają ci panujące na niej rozwiązania lub ich brak, zaproponuj swoje. Ułatw wszystkim życie na uczelni i zgarnij atrakcyjne nagrody.

NanoGroup zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych

W skład NanoGroup wchodzą trzy spółki biotechnologiczne: NanoVelos, NanoSanguis i NanoThea. Wśród ich założycieli i pracowników są naukowcy z Politechniki Warszawskiej.