Drzwi Otwarte 2019 – podsumowanie

Drzwi Otwarte PW odwiedziło mnóstwo osób zainteresowanych studiami technicznymi, fot. BPI

W miniony weekend kampus Politechniki Warszawskiej po raz kolejny przywitał kandydatów na studia. W sobotę i niedzielę odbyła się coroczna akcja Drzwi Otwarte, podczas której osoby zainteresowane studiami technicznymi mogły zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej Uczelni, porozmawiać ze studentami i pracownikami, a także skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Z taką kapelą wszystko gra! - nowy wpis na blogu

Muzycy kapeli ZPiT PW

Podczas występów na pierwszym planie są zazwyczaj wokaliści i tancerze. Ale czym byłby Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej bez muzyki granej na żywo? Tę zapewnia kapela. Poznajmy ją bliżej!

Świetny występ naszych studentów w zawodach SAE Aero Design

Studenci z koła SAE AeroDesign po zawodach w Kalifornii

Dwa pierwsze miejsca, jedno drugie i trzy trzecie - to wyniki zespołu z Politechniki Warszawskiej w międzynarodowych zawodach dla studentów zajmujących się projektowaniem i budowaniem samolotów bezzałogowych.

Koncert Werchowyny w Gmachu Głównym PW

Koncerty zespołu Werchowyna w Gmachu Głównym PW słyną z niepowtarzalnej atmosfery i wyjątkowych pieśni a cappella, fot. BPI

W Dużej Auli Gmachu Głównego PW odbył się wczoraj występ zespołu Werchowyna, podczas którego zaprezentowane zostały łemkowskie, ukraińskie, huculskie pieśni liryczne i wielkopostne.

Sondaż studencki #powiedzPW „Strona internetowa PW”

Sondaż #powiedzPW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii we współpracy z Biurem ds. Promocji i Informacji zorganizowało kolejny sondaż z serii #powiedzPW. Tym razem studenci mają szansę wyrazić swoją opinię na temat głównej strony internetowej Politechniki Warszawskiej.

Warsztaty dla młodych pasjonatów nauki

Uczniowie biorący udział w warsztatach na PW mogli przekonać się, jak fascynujący jest świat studenckich badań, fot. BPI

Niemal 100 uczniów uczestniczyło w wyjątkowych zajęciach naukowych, które prowadzili studenci Politechniki Warszawskiej.

Certificate in Business for Engineers. Semestralny kurs dla studentów Politechniki Warszawskiej finansowany ze środków UE

Program Certificate in Business for Engineers

Dołącz do najlepszych i zainwestuj w rozwój kompetencji menadżerskich. Program Certificate in Business for Engineers pozwoli Ci  na podniesienie kompetencji zarówno twardych jak i miękkich (językowych, komunikacyjnych, analitycznych oraz w zakresie przedsiębiorczości), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczne warsztaty i projekt biznesowy ułatwią Ci płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program prowadzony jest w języku angielskim.

Kobiecy Podwieczorek Technologiczny IT for SHE

Podczas podwieczorków IT for SHE studentki mogą rozwijać swoje umiejętności techniczne i kompetencje miękkie.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" zaprasza na pierwszy w tym roku Kobiecy Podwieczorek Technologiczny IT for SHE.

Strona internetowa Systemu Identyfikacji Wizualnej PW

Zachęcamy do korzystania ze strony poświęconej Systemowi Identyfikacji Wizualnej PW (SIW PW). Strona powstała, aby zaprezentować założenia i kluczowe cechy nowego SIW PW.

Budżet Partycypacyjny PW - wyniki głosowania

Poznaliśmy zwycięskie projekty pierwszej edycji Budżetu Partycypacyjnego PW.

Z wielką radością ogłaszamy wyniki głosowania w pierwszej edycji Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej.