Kandydaci

Aktualności

Geoinformatyka – nowy kierunek na Politechnice Warszawskiej

Chcesz tworzyć mapy internetowe, aplikacje nawigacyjne czy zaawansowane trójwymiarowe wizualizacje terenu? Chcesz projektować bazy danych przestrzennych i programować zaawansowane algorytmy przetwarzania ogromnych zbiorów danych np. obrazów satelitarnych i lotniczych? Chcesz zdobyć jeden z „zawodów przyszłości”, masz zdolności informatyczne i ciekawość poznawania świata? – ten kierunek jest dla Ciebie!

Festiwal Nauki „Skołowany Weekend”

Festiwal Nauki „Skołowany Weekend” skierowany jest do uczniów warszawskich i podwarszawskich szkół. Ma na celu zainteresowanie młodzieży i dzieci różnymi dziedzinami nauki, poszerzenie ich wiedzy, a przede wszystkim przekazanie jej w ciekawy, zrozumiały i interesujący dla nich sposób. Tegoroczny festiwal odbędzie się 25 i 26 kwietnia 2015 roku.

Ruszyły zapisy na Letni Obóz Politechniki Warszawskiej

Letni Obóz Politechniki Warszawskiej to już szósta edycja wakacyjnego obozu rekreacyjno-naukowego dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Tegoroczna edycja Letniego Obozu PW odbędzie się w Sarbinowie nad Bałtykiem w dwóch terminach: od 29 lipca do 5 sierpnia 2014 roku – turnus dla gimnazjalistów oraz od 5 do 12 sierpnia 2014 roku – turnus dla licealistów.