Kandydaci

Aktualności

Egzaminy dla kandydatów z obcą maturą

Egzaminy dla kandydatów posiadających matury wydane poza polskim systemem oświaty oraz chcących studiować w j. polskim odbędą się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej dnia 1 lipca (środa) 2015 roku.

 

Startują Warsztaty Ściśle Fajne

Architektura, energetyka, fizyka, lotnictwo i robotyka – to dziedziny, które będą zgłębiać uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podczas zajęć realizowanych w  ramach projektu Warsztaty Ściśle Fajne. W 2015 r. w warszawskich szkołach ponadpodstawowych Stowarzyszenie KLATRAT przeprowadzi 28 trzygodzinnych warsztatów.

Zapisy na studia stacjonarne pierwszego stopnia

Rejestracja kandydatów odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.zapisy.pw.edu.pl

Projekt "Design Thinking Workshop"

Fundacja Inceptio zaprasza nauczycieli z warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie edukacyjnym "Design Thinking Workshop". W 2015 roku zorganizowanych zostanie 13 bezpłatnych czterogodzinnych warsztatów, w trakcie których młodzież będzie rozwiązywać różne problemy za pomocą metody design thinking.

Ruszyły zapisy do projektu OPEN LAB

Od maja do grudnia tego roku uczniowie warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą mogli samodzielnie wykonać szereg doświadczeń i eksperymentów w laboratorium chemicznym Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. W ramach projektu OPEN LAB Stowarzyszenie KLATRAT przeprowadzi 22 warsztaty dla pełnych klas zgłaszanych przez nauczycieli chemii z warszawskich szkół.