Kandydaci

Aktualności

Rozpoczęła się XVII edycja Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka

24 listopada 2015, punktualnie o godzinie 12.00, wystartowała XVII edycja PIK-a czyli Powszechnego Internetowego Konkursu  dla uczniów szkół średnich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Uroczyste rozpoczęcie Konkursu odbyło  się w sali Rady Wydziału w Gmachu Matematyki Politechniki Warszawskiej. Podczas tej uroczystości został wręczony certyfikat stypendysty laureatce poprzedniej edycji Konkursu, która otrzymuje stypendium Fundacji mBanku.

Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne I stopnia rozpoczynające się w lutym 2016

Od 3 grudnia 2015 roku będą prowadzone zapisy kandydatów na studia rozpoczynające się w lutym 2016 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

O różnych sposobach porządkowania zbiorów na MiNI Akademii Matematyki

W sobotę 7 listopada 2015 roku Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych zaprasza na pierwsze w nowym roku akademickim zajęcia MiNI Akademii Matematyki. Wykład „Co oznaczają pojęcia: większy, maksymalny, największy? – O różnych sposobach porządkowania zbiorów”poprowadzi dr Żaneta Trębska.

Warsztaty weekendowe Design Thinking Workshop - zapisy

Fundacja Inceptio zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie edukacyjnym Design Thinking Workshop. W terminie 21 – 22 listopada 2015 r. przeprowadzone zostaną 2 weekendowe kursy, w trakcie których młodzież będzie rozwiązywać różne problemy za pomocą metody design thinking.

Trwają zapisy na warsztaty z programowania dla uczniów szkół ponadpodstawowych – Young Programmer

Fundacja Inceptio zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie edukacyjnym z obszaru informatyki. Jego celem jest nauka programowania w różnych językach, takich jak C++, Java oraz HTML+PHP.