Kandydaci

Aktualności

Zapisy na studia stacjonarne pierwszego stopnia

Rejestracja kandydatów odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.zapisy.pw.edu.pl

Projekt "Design Thinking Workshop"

Fundacja Inceptio zaprasza nauczycieli z warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie edukacyjnym "Design Thinking Workshop". W 2015 roku zorganizowanych zostanie 13 bezpłatnych czterogodzinnych warsztatów, w trakcie których młodzież będzie rozwiązywać różne problemy za pomocą metody design thinking.

Ruszyły zapisy do projektu OPEN LAB

Od maja do grudnia tego roku uczniowie warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą mogli samodzielnie wykonać szereg doświadczeń i eksperymentów w laboratorium chemicznym Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. W ramach projektu OPEN LAB Stowarzyszenie KLATRAT przeprowadzi 22 warsztaty dla pełnych klas zgłaszanych przez nauczycieli chemii z warszawskich szkół.

Geoinformatyka – nowy kierunek na Politechnice Warszawskiej

Chcesz tworzyć mapy internetowe, aplikacje nawigacyjne czy zaawansowane trójwymiarowe wizualizacje terenu? Chcesz projektować bazy danych przestrzennych i programować zaawansowane algorytmy przetwarzania ogromnych zbiorów danych np. obrazów satelitarnych i lotniczych? Chcesz zdobyć jeden z „zawodów przyszłości”, masz zdolności informatyczne i ciekawość poznawania świata? – ten kierunek jest dla Ciebie!

Ruszyły zapisy na Letni Obóz Politechniki Warszawskiej

Letni Obóz Politechniki Warszawskiej to już szósta edycja wakacyjnego obozu rekreacyjno-naukowego dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Tegoroczna edycja Letniego Obozu PW odbędzie się w Sarbinowie nad Bałtykiem w dwóch terminach: od 29 lipca do 5 sierpnia 2014 roku – turnus dla gimnazjalistów oraz od 5 do 12 sierpnia 2014 roku – turnus dla licealistów.